Григорій Немиря зустрівся з делегаціями міжнародних спостерігачів ПАРЄ, Європарламенту, ПА ОБСЄ та НАТО

Заступник Голови партії «Батьківщина», голова Комітету ВРУ з прав людини Григорій Немиря та голова юридичного департаменту партії Жанна Усенко-Чорна провели зустріч з делегаціями міжнародних спостерігачів Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ), Парламентської Асамблеї Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ПА ОБСЄ), Європейського Парламенту (ЄП) та Парламентської Асамблеї НАТО.

«Я дуже радий зустрітися з вами. Ми сподіваємося, що ваша присутність в Україні сприятиме тому, щоб ці президентські вибори були чесними демократичними прозорими і відбувалися відповідно до стандартів ОБСЄ. Це є ключовим пріоритетом команди Юлії Тимошенко», – наголосив Григорій Немиря.

За його словами, наразі в Україні фіксуються загрозливі тенденції, які свідчать про відкат від демократичних принципів та істотно відрізняють ці вибори від президентських виборів 2014 року.

Це масштабне і явне використання командою чинного президента Петра Порошенка державних коштів (наприклад, для підкупу людей через надання так званої матеріальної допомоги; підкуп через так звані спеціальні державні програми для підтримки людей  видача монетизованих субсидій) та використання правоохоронних органів  СБУ і ГПУ  для тиску на опонентів чинного президента та їхнього залякування, а також для втручання в роботу виборчих комісій.

Окрім того, Григорій Немиря нагадав, що згідно зі звітом американського інституту суспільної думки Gallup, наразі тільки 12% дорослих в Україні сказали, що вони впевнені в чесності виборів, що демонструє падіння рівня довіри.

У 2014 році ця цифра становила 26%. Таке падіння свідчить про зростаючу недовіру до виборчої системи в країні.

Представники «Батьківщини» ознайомили спостерігачів з позицією Голови партії Юлії Тимошенко щодо ситуації в Україні та її виборчою програмою і передали їм детальний аналіз порушень з прикладами.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко: Дякую українцям і моїй команді

Юлія Тимошенко: Дякую українцям і моїй команді

Борис Тарасюк: Вступ до НАТО залежить від «домашньої роботи» України

Борис Тарасюк: Вступ до НАТО залежить від «домашньої роботи» України

Сергій Євтушок: Енергетичній галузі потрібні системні зміни

Сергій Євтушок: Енергетичній галузі потрібні системні зміни

Календар новин
Жовтень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31