Іван Крулько: Люди хочуть перезавантаження влади через соціально-економічну ситуацію в країні

Через складну соціально-політичну ситуацію в країні люди прагнуть перезавантаження влади.

Іван Крулько

На цьому наголосив народний депутат від «Батьківщини» Іван Крулько під час ефіру на каналі «112 Україна», коментуючи свіже дослідження Фонду демократичні ініціативи та Центру Разумкова щодо підтримки 48 відсотками населення України перевиборів парламенту.

«Коли громадянин України в кінці місяця отримує платіжку, де 6900 гривень за тисячу кубометрів газу, або коли людина не може купити буханку хліба, то вона зневажає всю владу і хоче повного її перезавантаження, починаючи із президента, уряду і закінчуючи парламентом», – наголосив він.

Окрім реакції людей на реальний соціально-економічний стан у державі, є ще вагомі підстави для розпуску парламенту, вважає Крулько.

«Адже в Раді вже 1,5 року немає коаліції, а Конституція і Регламент Верховної Ради вимагають фіксації коаліції. Якщо коаліції немає, то потрібні перевибори», – пояснив депутат.

Іван Крулько також зауважив, що «президент вже 1,5 року має право у будь-який момент оголосити позачергові вибори парламенту, та не робить цього, тримаючи Раду на гачку».

Більше того, Генпрокуратура вже скерувала 10 подань на скасування недоторканності депутатів. На осінь буде ще 40 чи 50, як зазначалось на регламентному комітеті, нагадав парламентар.

«Якщо у нас у парламенті більше 10 чи навіть 15% чинних народних депутатів – потенційні злочинці, то треба йти на перевибори», – переконаний політик.

Представник «Батьківщини» також наголосив на тому, що перед тим, як іти на перевибори, парламент нарешті має розібратись із недоторканністю та ухвалити закон про вибори на пропорційній основі.

«Це буде запорукою того, що ті бізнесмени, які раніше ходили у парламент, щоб ховатись за недоторканністю, більше цього робити не будуть», – вважає депутат.

Джерело

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

На Полтавщині «Батьківщина» відзначила «чорнобильців»

На Полтавщині «Батьківщина» відзначила «чорнобильців»

Вадим Івченко: Селу потрібні чіткі правила гри для залучення місцевого товаровиробника

Вадим Івченко: Селу потрібні чіткі правила гри для залучення місцевого товаровиробника

Іван Крулько: США підтвердили, що Росія – така ж загроза для світу, як Північна Корея та Іран

Іван Крулько: США підтвердили, що Росія – така ж загроза для світу, як Північна Корея та Іран

Календар новин
Січень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31