Іван Крулько: США підтвердили, що Росія – така ж загроза для світу, як Північна Корея та Іран

Сполучені Штати Америки не просто ухвалили рішення про посилення санкцій проти Росії, а дали сигнал світу, що РФ – така сама загроза, як Північна Корея та Іран, і вони мають намір цьому протистояти.

На цьому наголосив народний депутат від «Батьківщини» Іван Крулько під час ефіру на телеканалі NewsOne.

«США у санкційному законі поставили Росію в один рядок і через кому з Північною Кореєю та Іраном: недемократичними країнами з диктаторськими режимами, які лякають увесь світ то ядерною зброєю, то якимись нападами. І тим самим Штати показали, що РФ – така ж загроза для світу, як Північна Корея та Іран», – сказав він.

На думку Крулька, це також свідчить, що США мають намір цим загрозам протистояти.

Депутат наголосив, що сьогодні Україна має найсильнішого союзника у світі – Сполучені Штати Америки.

Більше того, як зауважив політик, голосування за санкційний закон для РФ показало: нашу країну підтримують і Республіканська, і Демократична партії.

«Всі розмови, які були після перемоги президента США, що все буде погано, і що Трамп мало не під дудку Путіна ухвалюватиме будь-які рішення, виявились фейком», – додав він.

Іван Крулько зазначив, що Білий дім підтримав санкції і навіть висловив готовність їх посилити. Для прикладу парламентар навів протидію США Північному потоку-2, на який Російська Федерація робила ставку, щоб завдати удару по енергетичній безпеці України.

На переконання політика, республіканська адміністрація й надалі буде стійкою і послідовною у питанні протистояння Росії і тим загрозам, які вона несе не тільки Україні, а всьому демократичному світу.

На запитання ведучої щодо того, наскільки потужною була відповідь Москви на санкційний закон, народний депутат відповів образно: «Це нагадує мені гавкіт моськи на слона. Ну, відібрали посольську дачу у американських дипломатів, і що тепер? Америка від цього почне гірше виконувати свої функції? Якби Росія заборонила «айфони» чи використання програмного забезпечення Windows, це були б реальні санкції і реальна відповідь. Але вони цього не зробили, бо тоді доведеться перейти на дерев’яні рахівниці».

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Нинішні вибори – це шанс на реальні зміни в країні, – Юлія Тимошенко

Нинішні вибори – це шанс на реальні зміни в країні, – Юлія Тимошенко

Роботодавці підтримали Юлію Тимошенко: укладено Меморандум про співпрацю

Роботодавці підтримали Юлію Тимошенко: укладено Меморандум про співпрацю

Лише зміна влади дозволить знизити ціни на газ, – Юлія Тимошенко

Лише зміна влади дозволить знизити ціни на газ, – Юлія Тимошенко

Календар новин
Лютий 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
8
9
10
12
14
15
17
19
20
21
22
24
25
26
27
28