Юлія Тимошенко: Ми піднімемо АПК України за три роки

Новий курс передбачає зміну застарілої непридатної для сучасного світу сировинної економіки на економіку інноваційного розвитку. Це дозволить підняти всю країну.

Про це Юлія Тимошенко сказала під час зустрічі з мешканцями Деснянського району м. Києва.

Лідер «Батьківщини» вкотре наголосила, настав час Україні припинити бути сировинним придатком Європи. Саме за експортом переробленої продукції майбутнє українського АПК, переконана вона.

Юлія Тимошенко зауважила, що Україна постачає світу мільйони тонн зерна, але наші аграрії нічого з цього не отримують.

«Ми засипаємо світ нашим зерном, збиваємо на нього ціни і наші аграрії не отримують нічого. Інші країни, які купують наше зерно, виробляють з нього корми, борошно, макаронні вироби та торгують готовою продукцією у світі. Вони все роблять на нашій сировині, але ми отримуємо з нашої землі – 0, а світ – трильйони доходів», – пояснила кандидат у Президенти.

Нова влада повинна буде сприяти тому, щоб наші аграрії переробляли сировину в готову продукцію. Так, ініційований Юлією Тимошенко Новий курс України передбачатиме можливість аграріям взяти довгострокові кредити під 3% річних, а не під 22-25%, як є зараз, правильну податкову систему – запровадження єдиного податку на гектар землі (решта податків прибирається), систему підтримки та дотацій.

«Ми за 3 роки матимемо не 18 млрд євро, а 180 млрд від торгівлі готової продукції – це 2 ВВП країни і тільки з однієї галузі», – зауважила Голова партії.

 

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко: Дякую українцям і моїй команді

Юлія Тимошенко: Дякую українцям і моїй команді

Борис Тарасюк: Вступ до НАТО залежить від «домашньої роботи» України

Борис Тарасюк: Вступ до НАТО залежить від «домашньої роботи» України

Сергій Євтушок: Енергетичній галузі потрібні системні зміни

Сергій Євтушок: Енергетичній галузі потрібні системні зміни

Календар новин
Травень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31