Юлія Тимошенко вклонилася унікальній козацькій іконі

У межах великого передвиборного туру Україною кандидат у Президенти Юлія Тимошенко відвідала краєзнавчий музей у м. Нікополь, де знаходиться унікальна козацька ікона «Ставротека».

Своїми враженнями від неповторної з точки зору іконотворення православної пам’ятки лідер «Батьківщини» поділилася на особистій сторінці у Facebook.

«Сьогодні я буквально вклякла, в позитивному враженні, перед іконою. Це щось абсолютно унікальне», – зазначила вона.

Як пояснила Юлія Тимошенко, «Ставротека» виготовлена козацькими майстрами зі срібла і золота на кошти Війська Запорізького.

«Слово ставротека означає «Сховище для Хреста». Кипарисовий Хрест – головний елемент ікони – був подарований Запорізькій Січі Єрусалимським патріархом в знак визнання її заслуг у захисті православної віри. На свято Покрови 14 жовтня 1747 р. ікону було освячено. Їй виповнився 271 рік», – повідомила Голова партії.

Ікона є унікальною православною пам’яткою, їй немає аналогів у світі.

«Ікона «Ставротека» є духовною цінністю українського народу та його держави і не може вимірюватися ніякими грошовими еквівалентами. Я переконана, що такі речі – це не просто красивий і священний артефакт. Це унікальний оберіг, що береже Україну, береже націю, всіх нас від лиха та біди. Вже просто сам погляд на «Ставротеку» наповнює тебе гордістю й дарує велику енергію для звершень», – підсумувала кандидат у Президенти.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко: Дякую українцям і моїй команді

Юлія Тимошенко: Дякую українцям і моїй команді

Борис Тарасюк: Вступ до НАТО залежить від «домашньої роботи» України

Борис Тарасюк: Вступ до НАТО залежить від «домашньої роботи» України

Сергій Євтушок: Енергетичній галузі потрібні системні зміни

Сергій Євтушок: Енергетичній галузі потрібні системні зміни

Календар новин
Жовтень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31